Rindu spaile, 1xF-caurN/1xF-caur L/1x zemējums,2,5²
| Garums (mm) | 95 |
| Platums (mm) | 51.2 |
| Augstums (mm) | 5 |
| Nominālā strāva | 24 A |
| Materiāla izolācijas korpuss | Termoplastisks |
| Platums | 5 mm |
| Augstums | 51.2 mm |
| Dziļums | 95 mm |
| Pamata krāsa | Pelēks |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 270 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 115 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.9 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 10000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
