Rindu spaile 95-240 mm², pelēka
| Garums (mm) | 125 |
| Platums (mm) | 105 |
| Augstums (mm) | 40 |
| Nominālā strāva | 415 A |
| Elektriskā savienojuma veids 1 | Skrūvju savienojums |
| Elektriskā savienojuma veids 2 | Skrūvju savienojums |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā sliede) 35 mm |
| Materiāla izolācijas korpuss | Termoplastisks |
| Platums | 36 mm |
| Augstums | 132 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Krāsa | Pelēks |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
