Rindu spaile – fāze, 10²
| ETIM klase | EC000897 Caurlaides spaiļu bloks |
| Nominālā strāva | 57 A |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā sliede) 35 mm |
| Materiāla izolācijas korpuss | Termoplastisks |
| Platums | 70 mm |
| Augstums | 47.5 mm |
| Dziļums | 10 mm |
| Krāsa | Pelēks |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 10000 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
