Rindu spaile – fāze, 35²
| Garums (mm) | 58 |
| Platums (mm) | 51.5 |
| Augstums (mm) | 16 |
| Nominālā strāva | 125 A |
| Elektriskā savienojuma veids 1 | Skrūvju savienojums |
| Elektriskā savienojuma veids 2 | Skrūvju savienojums |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā sliede) 35 mm |
| Materiāla izolācijas korpuss | Termoplastisks |
| Platums | 58 mm |
| Augstums | 51.5 mm |
| Dziļums | 16 mm |
| Sprādzientestēta versija "Ex e" | Nē |
| Nepieciešama aizvēršanas plāksne | Nē |
| Krāsa | Pelēks |
| Iekšēji savienoti posmi | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 175 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.93 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
