Rindu spaile – N, 16²
| ETIM klase | EC000897 Caurlaides spaiļu bloks |
| Nominālā strāva | 76 A |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā sliede) 35 mm |
| Materiāla izolācijas korpuss | Termoplastisks |
| Platums | 94 mm |
| Augstums | 47.7 mm |
| Dziļums | 12 mm |
| Krāsa | Zils |
| Iepakojuma izmērs 2 | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 10000 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
