Rindu spaile – N, 2,5², 2 savienojumi
| Garums (mm) | 50 |
| Platums (mm) | 40 |
| Augstums (mm) | 7 |
| Nominālā strāva | 24 A |
| Materiāla izolācijas korpuss | Termoplastisks |
| Platums | 47.1 mm |
| Augstums | 38.1 mm |
| Dziļums | 5 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 107 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.6 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 10000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 330 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
