Rindu spaile – N, 2,5²
| Garums (mm) | 57 |
| Platums (mm) | 42.3 |
| Augstums (mm) | 5 |
| Nominālā strāva | 24 A |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā sliede) 35 mm |
| Materiāla izolācijas korpuss | Termoplastisks |
| Platums | 57 mm |
| Augstums | 42.3 mm |
| Dziļums | 5 mm |
| Krāsa | Zils |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 270 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 141 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 44 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.74 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 10000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
