Rozešu bloka nosegplāksne 2V
| Garums (mm) | 12 |
| Platums (mm) | 152 |
| Augstums (mm) | 80 |
| Vāka platums | 80 mm |
| Garums | 152 mm |
| Diametra atvērums | 48 mm |
| Vienību skaits | 2 |
| Ierīces veids | Sienas kanāla kontaktligzda, 2 reizes |
| Modelis | Gluds |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Cits |
| Bez halogēna | Jā |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Krāsa | Antracīts |
| RAL numurs | 9011 |
| Ar aizsargfoliju | Nē |
| Stiprinājuma veids | Iekšējais gulēšana |
| Locītavu pārsegs | Jā |
| Ar etiķetes apgabalu | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Triecienizturība | IK07 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 153 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 81 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 13 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.034 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 5 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.03 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 5 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 0.21 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1680 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 95.56 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |