Rozete 3V balta
| Garums (mm) | 40 |
| Platums (mm) | 135 |
| Augstums (mm) | 45 |
| Modelis | Kontaktligzda CEE 7/3 (F tips) |
| Vienlaicīgi pārslēdzams neitrālais vadītājs | Nē |
| Aizsargkontakts | Zemējuma klipi |
| Aktīvo tapu skaits (apaļas) | 2 |
| Ar signāllampu | Nē |
| Vienību skaits | 3 |
| Moduļu skaits (moduļu sistēma) | 6 |
| Fāžu skaits | 1 |
| Nospiedums/norāde | Nav |
| Savienojuma veids | Iespiežamā skava |
| Ar eņģu vāku | Nē |
| Ar uzlabotu kontaktu aizsardzību | Jā |
| Etiķetes telpa/informācijas virsma | Nē |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9010 |
| Metāliska krāsa | Nē |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Slēdzams | Nē |
| Izstumšanas mehānisms | Nē |
| Izolēta montāža | Nē |
| Ar funkciju apgaismojumu | Nē |
| Ar orientācijas apgaismojumu | Nē |
| Aizsardzība pret pārspriegumu | Nē |
| Aizsardzība pret bojājumu strāvu | Nē |
| Ar miniatūru drošinātāju | Nē |
| Īpašs barošanas avots | Nav īpaša barošanas avota |
| Montāžas metode | Cits |
| Stiprinājuma veids | Fiksācijas montāža (iesaistīšanās) |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Termoplastisks |
| Bez halogēna | Jā |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Virsmas apdare | Mets |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Ar cilpas caurlaides funkciju | Jā |
| Caurlaides skaits | 1 |
| Ar ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzi | Nē |
| Pagriezts centrālais ieliktnis | Jā |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Biežums | 50 Hz |
| Biežums | 60 Hz |
| Piemērots aizsardzības pakāpei (IP) | IP20 |
| Triecienizturība | IK00 |
| Ierīces platums | 45 mm |
| Ierīces augstums | 135 mm |
| Ierīces dziļums | 40 mm |
| Iebūvētās uzstādīšanas kārbas minimālais dziļums | 45 mm |
| Saderīgs ar Apple HomeKit | Nē |
| Savietojams ar Amazon Alexa | Nē |
| Saderīgs ar Google asistentu | Nē |
| Pieejams IFTTT atbalsts | Nē |
| Ar Wi-Fi signāla atkārtotāju | Nē |
| Ar iebūvētu Bluetooth skaļruni | Nē |
| Smagiem apstākļiem saskaņā ar VDE | Nē |
| Atbilst Apvienotās Karalistes būvnoteikumu M daļai | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.11 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 6 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 230 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 185 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.72 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 120 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 550 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 330 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 340 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 14.875 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 960 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1020 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
