Sadale 4 mod. v/a IP30, b/d
| Garums (mm) | 82 |
| Platums (mm) | 110 |
| Augstums (mm) | 180 |
| Rindu skaits | 1 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Seguma veids | Vāks |
| Vāka modelis | Ar griezumu |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemējuma spaiļu bloks | Jā |
| Neitrāls spaiļu bloks | Jā |
| DIN sliede | Nē |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Iespējama pagarināšana | Nē |
| EMS versija | Nē |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Augstums | 180 mm |
| Platums | 110 mm |
| Dziļums | 82 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.28 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 5 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 565 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 195 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.43 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 400 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1055 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 114.4 |
| Tehniskā brošūra (lav) | Lejupielādēt šeit |
| Montāžas instrukcija (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Revit | Lejupielādēt šeit |
