Sadale GOLF v/a IP30 1×22 mod. baltas durvis
| Garums (mm) | 98.5 |
| Platums (mm) | 461.5 |
| Augstums (mm) | 251.5 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Rindu skaits | 1 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 22 |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Signāla garāmbraukšanas durvis | Jā |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Slēgšanas veids | Cits |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Iekšējais dziļums | 99 mm |
| Zemējuma spaiļu bloks | Jā |
| Neitrāls spaiļu bloks | Jā |
| DIN sliede | Jā |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Augstums | 252 mm |
| Platums | 462 mm |
| Dziļums | 99 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 470 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 265 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.71 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 69 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1130 |
| Montāžas instrukcija (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
