Sadale GOLF v/a IP30 1×8 mod. caursp. durvis
| Garums (mm) | 218 |
| Platums (mm) | 198 |
| Augstums (mm) | 108 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Rindu skaits | 1 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 8 |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Jā |
| Signāla garāmbraukšanas durvis | Jā |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Slēgšanas veids | Cits |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Iekšējais dziļums | 99 mm |
| Zemējuma spaiļu bloks | Jā |
| Neitrāls spaiļu bloks | Jā |
| DIN sliede | Jā |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Augstums | 184 mm |
| Platums | 210 mm |
| Dziļums | 99 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 200 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.66 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 40 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 790 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 580 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 480 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 27.75 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1100 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
