Sadale GOLF z/a IP30 1×12 mod. baltas durvis
| Garums (mm) | 97.5 |
| Platums (mm) | 352 |
| Augstums (mm) | 293 |
| Montāžas metode | Iebūvēts |
| Rindu skaits | 1 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Signāla garāmbraukšanas durvis | Jā |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Slēgšanas veids | Cits |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Iebūvēts dziļums | 72 mm |
| Iebūvēts augstums | 257 mm |
| Iebūvēts platums | 318 mm |
| Iekšējais dziļums | 97.5 mm |
| Zemējuma spaiļu bloks | Jā |
| Neitrāls spaiļu bloks | Jā |
| DIN sliede | Jā |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Augstums | 293 mm |
| Platums | 352 mm |
| Dziļums | 97.5 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 364 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 313 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.328 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 69 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1250 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Revit | Lejupielādēt šeit |
