Sadale Orion poliestera 800x600x300
| Garums (mm) | 300 |
| Platums (mm) | 600 |
| Augstums (mm) | 800 |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Nominālā strāva (In) | 630 A |
| Augstums | 800 mm |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Iekšējais dziļums | 300 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 2 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Moduļu skaits | 140 |
| Rindu skaits | 4 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 28 |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Jā |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Nē |
| Aizsardzības klase | II |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 625 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 840 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 15.6 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 650 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 330 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 860 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 15.3 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1010 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
