Sadale Vector v/a IP65, 10 MOD
| Garums (mm) | 21 |
| Platums (mm) | 23.6 |
| Augstums (mm) | 11.4 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Rindu skaits | 1 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 10 |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Durvju veids | Vienvietīgs |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Jā |
| Signāla garāmbraukšanas durvis | Jā |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Slēgšanas veids | Cilindrs |
| Mājokļa materiāls | Polikarbonāts (PC) |
| Iebūvēts dziļums | 114 mm |
| Iekšējais dziļums | 114 mm |
| Zemējuma spaiļu bloks | Nē |
| Neitrāls spaiļu bloks | Nē |
| DIN sliede | Jā |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| EMS versija | Nē |
| Izturīgs pret UV starojumu | Nē |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Augstums | 210 mm |
| Platums | 237 mm |
| Dziļums | 114 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 240 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.955 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 900 |
| Tehniskā brošūra (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
