Sadale Vector v/a IP65, 36 MOD
| Svars (neto) | 3.171 |
| ETIM klase | EC000214 Mazs sadales panelis |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Rindu skaits | 3 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Durvju veids | Vienvietīgs |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Jā |
| Signāla garāmbraukšanas durvis | Jā |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Slēgšanas veids | Cilindrs |
| Mājokļa materiāls | Polikarbonāts (PC) |
| Iebūvēts dziļums | 151 mm |
| Iekšējais dziļums | 151 mm |
| Zemējuma spaiļu bloks | Nē |
| Neitrāls spaiļu bloks | Nē |
| DIN sliede | Jā |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| EMS versija | Nē |
| Izturīgs pret UV starojumu | Nē |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Augstums | 552 mm |
| Platums | 310 mm |
| Dziļums | 151 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 567 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 326 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 168 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 3.172 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1170 |
| Tehniskā brošūra (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
