Sadale Volta z/a 3x12mod. IP30, multimedia, tukša, reģipša sienām
| Garums (mm) | 9.5 |
| Platums (mm) | 34.8 |
| Augstums (mm) | 63 |
| Rindu skaits | 3 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Ar griezumu |
| Durvju veids | Vienvietīgs |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Signāla garāmbraukšanas durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Iebūvēts dziļums | 90 mm |
| Iebūvēts augstums | 596 mm |
| Iebūvēts platums | 314 mm |
| Iekšējais dziļums | 91.5 mm |
| Zemējuma spaiļu bloks | Nē |
| Neitrāls spaiļu bloks | Nē |
| DIN sliede | Jā |
| Ar montāžas plāksni | Jā |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Izturīgs pret UV starojumu | Jā |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Augstums | 630.5 mm |
| Platums | 348 mm |
| Dziļums | 94.5 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
