Sadale Volta z/a, betona sienai 1×12 mod. IP30
| Garums (mm) | 94.5 |
| Platums (mm) | 348 |
| Augstums (mm) | 356 |
| Montāžas metode | Iebūvēts |
| Rindu skaits | 1 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Ar griezumu |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Signāla garāmbraukšanas durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Slēgšanas veids | Cits |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Iebūvēts dziļums | 89 mm |
| Iebūvēts augstums | 321 mm |
| Iebūvēts platums | 314.5 mm |
| Iekšējais dziļums | 91.5 mm |
| Zemējuma spaiļu bloks | Jā |
| Neitrāls spaiļu bloks | Nē |
| DIN sliede | Jā |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Augstums | 356 mm |
| Platums | 348 mm |
| Dziļums | 98 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 355 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.6 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 66 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1170 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
