Sadalītājbloks, 125 A, 4 polu
| Garums (mm) | 45 |
| Platums (mm) | 98 |
| Augstums (mm) | 74.5 |
| Augstums | 74.5 mm |
| Platums | 98 mm |
| Dziļums | 45 mm |
| Maksimālā nominālā strāva | 125 A |
| Polu skaits | 4 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.2 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.394 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 15 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 370 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 321 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 211 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 6.099 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 994 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 169.376 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
