Sadalītājbloks, 160A,1pola
| Garums (mm) | 50 |
| Platums (mm) | 35 |
| Augstums (mm) | 90 |
| Augstums | 90 mm |
| Platums | 35 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Polu skaits | 1 |
| Vadītāja šķērsgriezums elastīgs (smalka dzīsla) ar kabeļa gala uzmavu | 10 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums elastīgs (smalka dzīsla) ar kabeļa gala uzmavu | 50 mm² |
| Skavu pozīciju skaits uz polu | 7 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 115 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.25 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 185 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 115 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.005 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 15.455 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1440 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1006 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 393.92 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
