Sadalītājs 1xspraudnis 2xsadales spraudņi, 3 pole Wago
| Garums (mm) | 75 |
| Platums (mm) | 65 |
| Augstums (mm) | 65 |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Nominālā strāva | 25 A |
| Polu skaits | 3 |
| Ieeju skaits | 1 |
| Izeju skaits | 2 |
| Mehāniskā kodēšana | Jā |
| Bez halogēna | Jā |
| nepārtrauktas temperatūras pretestības kontakta daļa | 85 °C |
| Nepārtraukta temperatūras izturība deformācijas mazināšana | 105 °C |
| Ugunsgrēka slodze | 0.106667 kWh |
| Virsmas apstrādes kontakti | Konservēti |
| Piesārņojuma pakāpe | 3 |
| Nepārtrauktības rezistors | 1 mOhm |
| Nominālais pārsprieguma spriegums | 4 kV |
| Garums | 51 mm |
| Augstums | 32.7 mm |
| Platums | 30 mm |
| Izplatītāja veids | Sadales spaiļu bloks |
| Integrētās komutācijas veids | Nav |
| Montāžas iespēja | Ar atsevišķu adapteri |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.023 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.269 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 320 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 290 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 390 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 290 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9.24 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 6080 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 200.56 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |