Sānu plāksne, quadro, H1710 W260
| Garums (mm) | 12 |
| Platums (mm) | 224 |
| Augstums (mm) | 1708.4 |
| Piemērots kā sānu panelis | Jā |
| Piemērots kā aizmugurējais panelis | Nē |
| Piemērots korpusa ēkas dziļumam | 260 mm |
| Platums | 224 mm |
| Augstums | 1710 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Lakots |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Augstuma vienību skaits | 10 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1670 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 262 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 47 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 8 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 1330 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1230 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
