Sānu plāksne, quadro, H810 W260
| Garums (mm) | 12 |
| Platums (mm) | 224 |
| Augstums (mm) | 808.4 |
| Piemērots kā sānu panelis | Jā |
| Piemērots kā aizmugurējais panelis | Nē |
| Piemērots korpusa ēkas dziļumam | 260 mm |
| Platums | 224 mm |
| Augstums | 810 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Augstuma vienību skaits | 5 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 856 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 240 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 44 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 4.349 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
