Sānu siena
| Garums (mm) | 28 |
| Platums (mm) | 245.5 |
| Augstums (mm) | 1199 |
| Piemērots kā sānu panelis | Jā |
| Piemērots kā aizmugurējais panelis | Nē |
| Piemērots korpusa ēkas dziļumam | 270 mm |
| Platums | 245.5 mm |
| Augstums | 1200 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Lakots |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Augstuma vienību skaits | 8 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1240 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 254 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 58 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 8.86 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 42 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 962 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
