Savienojuma komplekts, Univers, IP54, 2 lauku
| Garums (mm) | 16.3 |
| Platums (mm) | 6 |
| Augstums (mm) | 26 |
| Platums | 60 mm |
| Augstums | 260 mm |
| Dziļums | 163 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
