Savienojuma komplekts, Univers, IP54, 3 lauku
| Garums (mm) | 260 |
| Platums (mm) | 162 |
| Augstums (mm) | 60 |
| Platums | 162 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Dziļums | 260 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
