Savienojumu komplekts, univers, IP54, SCI, T 600mm
| Garums (mm) | 50 |
| Platums (mm) | 380 |
| Augstums (mm) | 585 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Cits |
| Materiāls | Plastmasas |
| Platums | 380 mm |
| Augstums | 585 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 585 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 380 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 3.03 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 800 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
