Savienojumu komplekts, vertikāls, 1 sekcija
| Svars (neto) | 0.197 |
| ETIM klase | EC002622 Komponenti izvietojumam / nodalījuma sistēmai (korpuss/skapis) |
| Modelis | Sakabes komplekts, augšdaļa |
| Platums | 300 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Materiāls | Cits |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 9010 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 15 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.195 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1345 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 900 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.2 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 200 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
