Savienojumu komplekts, vertikāls, 2 sekciju
| Garums (mm) | 80 |
| Platums (mm) | 340 |
| Augstums (mm) | 140 |
| Platums | 340 mm |
| Augstums | 140 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| RAL numurs | 9010 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 340 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 140 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.25 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 245 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 170 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.24 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 800 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
