Savienojumu komplekts, vertikāls, 3 sekciju
| Garums (mm) | 90 |
| Platums (mm) | 300 |
| Augstums (mm) | 260 |
| Modelis | Sakabes komplekts, augšdaļa |
| Platums | 300 mm |
| Augstums | 260 mm |
| Dziļums | 90 mm |
| Materiāls | Cits |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 9010 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.407 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 175 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.3 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 850 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
