Selektīvais automātiskais slēdzis 3P 10kA SCP-25A 3M
| ETIM klase | EC000042 Miniatūrs slēdžs (MCB) |
| Iebūvēts dziļums | 70 mm |
| Atbrīvošanas raksturojums | Cits |
| Polu skaits (kopā) | 3 |
| Aizsargājamo stabu skaits | 3 |
| Nominālā strāva | 25 A |
| Nominālais spriegums | 415 V |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 500 V |
| Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp | 6 kV |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma spēja Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V | 10 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma spēja Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V | 10 kA |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V | 30 kA |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V | 15 kA |
| Biežums | 50 Hz |
| Biežums | 60 Hz |
| Iebūvējama uzstādīšana | Jā |
| Vienlaicīgi pārslēdzams neitrālais vadītājs | Nē |
| Pārsprieguma kategorija | 3 |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Iespējamas papildu aprīkojums | Jā |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 3 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | -25 °C |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | 70 °C |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 25 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 35 mm² |
| Sprādziendrošs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
