Shēmošanas kanāls 80×80, pelēks
| Garums (mm) | 2000 |
| Platums (mm) | 88 |
| Augstums (mm) | 84 |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Augstums | 84 mm |
| Platums | 88 mm |
| Garums | 2000 mm |
| Laika nišu attālums | 6 mm |
| Šķēluma platums | 4 mm |
| Sānu sienas veids | Rievas |
| Bez halogēna | Nē |
| Pašdzēšana | Jā |
| Elastīgs | Nē |
| Noderīgs šķērsgriezums | 6952 mm² |
| Stiprinājuma veids | Apakšējā perforācija |
| Ar vāku | Jā |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7030 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 16 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 16 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 240 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 17.2 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 384 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1640 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
