Shēmošanas kanāls, apaļš, 30mm, 50 cm
| Garums (mm) | 500 |
| Platums (mm) | 33 |
| Augstums (mm) | 31 |
| Materiāls | Cits |
| Garums | 500 mm |
| Diametrs | 33 mm |
| Laika nišu attālums | 4.5 mm |
| Šķēluma platums | 8 mm |
| Sānu sienas veids | Rievas |
| Bez halogēna | Jā |
| Pašdzēšana | Jā |
| Elastīgs | Jā |
| Noderīgs šķērsgriezums | 379 mm² |
| Stiprinājuma veids | Apakšējā perforācija |
| Ar vāku | Nē |
| Krāsa | Pelēks |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 500 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 35 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 35 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 530 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.64 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1920 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 151.72 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |