Sienas skapis, univers, IP43/I,1400x300x205 mm
| Svars (neto) | 15.259 |
| ETIM klase | EC000058 Tukšs skapis |
| Seguma veids | Vāks |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Nominālā strāva (In) | 250 A |
| Augstums | 1400 mm |
| Platums | 300 mm |
| Dziļums | 205 mm |
| Iebūvēts dziļums | 205 mm |
| Iekšējais dziļums | 130 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 1 mm |
| Materiāla plāksnes biezums durvis/vāks | 1 mm |
| RAL numurs | 9010 |
| Moduļu skaits | 108 |
| Rindu skaits | 9 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Atveru skaits atloku plāksnēm | 2 |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Cauruļvadu ieplūdes atveru skaits | 2 |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Nē |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Nē |
| Aizsardzības klase | I |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 1450 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 15.26 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 1450 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 15.26 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 12 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
