Sienas skapis, univers, IP43/I,650x550x205 mm
| Garums (mm) | 205 |
| Platums (mm) | 550 |
| Augstums (mm) | 650 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Seguma veids | Vāks |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Durvju veids | Vienvietīgs |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Nominālā strāva (In) | 250 A |
| Augstums | 650 mm |
| Platums | 550 mm |
| Dziļums | 205 mm |
| Iebūvēts dziļums | 205 mm |
| Iekšējais dziļums | 200 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 1 mm |
| Materiāla plāksnes biezums durvis/vāks | 1 mm |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Moduļu skaits | 96 |
| Rindu skaits | 4 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 24 |
| Atveru skaits atloku plāksnēm | 4 |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Cauruļvadu ieplūdes atveru skaits | 4 |
| Mājokļa materiāls | Tērauds |
| Virsmas aizsardzība | Pulvera pārklājums |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Nē |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Aizsardzības klase | I |
| Triecienizturība | IK09 |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 570 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 700 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 11.89 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 570 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 700 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 11.89 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 8 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 860 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 725 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
