Sienas skapis, univers, IP44/I, 1700x550x205
| Garums (mm) | 220 |
| Platums (mm) | 570 |
| Augstums (mm) | 1750 |
| Seguma veids | Vāks |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Nominālā strāva (In) | 250 A |
| Augstums | 1700 mm |
| Platums | 550 mm |
| Dziļums | 205 mm |
| Iebūvēts dziļums | 205 mm |
| Iekšējais dziļums | 205 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 1 mm |
| Materiāla plāksnes biezums durvis/vāks | 1 mm |
| RAL numurs | 9010 |
| Moduļu skaits | 264 |
| Rindu skaits | 11 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 24 |
| Atveru skaits atloku plāksnēm | 4 |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Cauruļvadu ieplūdes atveru skaits | 4 |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Nē |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Nē |
| Aizsardzības klase | I |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 570 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 1750 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 26.54 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 570 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 1750 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 26.54 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 8 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 860 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1905 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
