Sildelements 45 W
| Garums (mm) | 115 |
| Platums (mm) | 61.5 |
| Augstums (mm) | 85 |
| Nominālā jauda | 45 W |
| Platums | 61 mm |
| Augstums | 105 mm |
| Dziļums | 56 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.45 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 165 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.45 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 420 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |