Šina 1250 mm
| Garums (mm) | 1245 |
| Platums (mm) | 12 |
| Augstums (mm) | 5 |
| Nominālā strāva | 250 A |
| Modelis | Dzīvoklis |
| Platums | 12 mm |
| Augstums | 5 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 20 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
