Skaitītāju plāksne, univers N, 450x250mm
| Garums (mm) | 120 |
| Platums (mm) | 265 |
| Augstums (mm) | 475 |
| Fāžu skaits | 3 |
| Pagarinājums | Nē |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Aizsardzība | Nav |
| Piemērots strāvas slēdžam | Nē |
| Augstums | 450 mm |
| Dziļums | 58 mm |
| Platums | 250 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 450 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.3 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 265 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 155 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.32 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 42 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1160 |
| Montāžas instrukcija (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
