Skapis, univers, IP54, SCI, 1900x350x600mm
| ETIM klase | EC000058 Tukšs skapis |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Nominālā strāva (In) | 1600 A |
| Augstums | 1900 mm |
| Platums | 350 mm |
| Dziļums | 600 mm |
| Iebūvēts dziļums | 600 mm |
| Iekšējais dziļums | 600 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 1.5 mm |
| Materiāla plāksnes biezums durvis/vāks | 1.5 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Moduļu skaits | 144 |
| Rindu skaits | 12 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Atveru skaits atloku plāksnēm | 2 |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Cauruļvadu ieplūdes atveru skaits | 2 |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Nē |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Nē |
| Aizsardzības klase | I |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
