Skapis Univers, Poliestera 850x1150x300 IP65 CL2
| Garums (mm) | 300 |
| Platums (mm) | 850 |
| Augstums (mm) | 1150 |
| Seguma veids | Vāks |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Nominālā strāva (In) | 400 A |
| Augstums | 1150 mm |
| Platums | 850 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Iebūvēts dziļums | 300 mm |
| Iekšējais dziļums | 300 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 2 mm |
| Materiāla plāksnes biezums durvis/vāks | 2 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Moduļu skaits | 252 |
| Rindu skaits | 7 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 36 |
| Iespējama pagarināšana | Nē |
| Cauruļvadu ieplūdes atveru skaits | 3 |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Jā |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Jā |
| Aizsardzības klase | II |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
