Skapis Univers, Poliestera 850x850x300 IP65 CL2
| Garums (mm) | 32 |
| Platums (mm) | 86 |
| Augstums (mm) | 89 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Seguma veids | Vāks |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Durvju veids | Vienvietīgs |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Nominālā strāva (In) | 400 A |
| Augstums | 850 mm |
| Platums | 850 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Iebūvēts dziļums | 300 mm |
| Iekšējais dziļums | 150 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 2 mm |
| Materiāla plāksnes biezums durvis/vāks | 20 mm |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Moduļu skaits | 180 |
| Rindu skaits | 5 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 36 |
| Iespējama pagarināšana | Nē |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Virsmas aizsardzība | Cits |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Jā |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Aizsardzības klase | II |
| Triecienizturība | IK10 |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
