Skapja VU12NE plastmasas bāze z/a, Volta, UPV, 1x12PLE
| Garums (mm) | 87 |
| Platums (mm) | 330 |
| Augstums (mm) | 335 |
| Montāžas metode | Iebūvēts |
| Rindu skaits | 1 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Signāla garāmbraukšanas durvis | Nē |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Iebūvēts dziļums | 90 mm |
| Iebūvēts augstums | 321 mm |
| Iebūvēts platums | 314 mm |
| Iekšējais dziļums | 91.5 mm |
| Zemējuma spaiļu bloks | Nē |
| Neitrāls spaiļu bloks | Nē |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| EMS versija | Jā |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Augstums | 355 mm |
| Platums | 330 mm |
| Dziļums | 94.5 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
