Skava, universeN, 20 gab
| Garums (mm) | 135 |
| Platums (mm) | 120 |
| Augstums (mm) | 30 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Montāžas leņķa kronšteins |
| Materiāls | Cits |
| Platums | 135 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Dziļums | 120 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
