Šķērssliede, L500
| Garums (mm) | 5 |
| Platums (mm) | 495 |
| Augstums (mm) | 12 |
| Nominālā strāva | 160 A |
| Augstums | 12 mm |
| Platums | 495 mm |
| Dziļums | 5 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 532 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 62 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 64 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.573 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
