Skrūves vākam + šasijai VF
| Garums (mm) | 100 |
| Platums (mm) | 110 |
| Augstums (mm) | 10 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Stiprinājuma detaļas/-komplekts |
| Materiāls | Tērauds |
| Platums | 110 mm |
| Augstums | 10 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.03 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 115 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.03 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 100 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 280 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 115 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 3.25 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 24000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1185 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 271.832 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
