SL kanāla aparāta nosegs 115mm, balts
| Garums (mm) | 111 |
| Platums (mm) | 22 |
| Augstums (mm) | 38 |
| Augstums grīdlīstes kanāls | 115 mm |
| Dziļuma cokola grīdlīstes kanāls | 20 mm |
| Montāžas virziens | Horizontāls |
| Bez halogēna | Jā |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| RAL numurs | 9010 |
| Darba temperatūra | 5 °C |
| Darba temperatūra | 60 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.008 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 20 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 0.326 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2880 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1005 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
