Slēdzis, 63A, 3P, 2,5 mod.
| Garums (mm) | 70 |
| Platums (mm) | 43 |
| Augstums (mm) | 72 |
| Pārslēgšanas funkcija | Izslēgšanas slēdzis |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 3 |
| Polu skaits | 3 |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Minimālais nominālais spriegums | 400 V |
| Īssavienojuma pārrāvuma jauda (Icw) | 5 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Ar signāllampu | Nē |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 2.5 |
| Iebūvēts dziļums | 65 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.23 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 230 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 11.56 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1152 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1098 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
