Slēdzis, 63A, 4P, 4 mod.
| Garums (mm) | 70 |
| Platums (mm) | 62 |
| Augstums (mm) | 72 |
| Pārslēgšanas funkcija | Izslēgšanas slēdzis |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 4 |
| Polu skaits | 4 |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Minimālais nominālais spriegums | 400 V |
| Īssavienojuma pārrāvuma jauda (Icw) | 5 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Ar signāllampu | Nē |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 3.5 |
| Iebūvēts dziļums | 65 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 36 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
