Slēdzis ar atslēgu 20A
| Garums (mm) | 64 |
| Platums (mm) | 70 |
| Augstums (mm) | 85 |
| Pārslēgšanas funkcija | Vadības slēdzis |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 2 |
| Polu skaits | 2 |
| Nominālā strāva | 10 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Minimālais nominālais spriegums | 400 V |
| Īssavienojuma pārrāvuma jauda (Icw) | 3 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Ar signāllampu | Nē |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 3 |
| Iebūvēts dziļums | 64 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 64 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.19 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.135 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 235 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 6.93 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1152 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 189.32 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |